במאמר זה, אנו הולכים לדון כיצד למכור ב- Walmart לעומת אמזון. ליתר דיוק, נראה את הדמיון וההבדלים העיקריים, היתרונות והחסרונות בין מכירה באמזון לעומת Walmart.

האם אתה יכול למכור גם ב- Walmart וגם באמזון?

אין צורך לבחור בין מכירה ב- Walmart או אמזון כי אתה יכול למכור בשתי פלטפורמות המסחר האלקטרוני! למעשה, על פי סקר הליום 10 שנערך לאחרונה, 48% מהמוכרים באמזון מאמינים ש-Walmart חשובה לצמיחה הכוללת שלהם ושוקלים להרחיב את עסקי המסחר האלקטרוני שלהם ל-Walmart בשנת 2022. משהו שחייבים לציין הוא ששני השווקים יענישו אם אתה מפרט את אותו מוצר במחיר שונה בשוק אחר. לכן, כל עוד אתה שומר על זהים במחירים, מכירה בשני השווקים היא רעיון מצוין כדי להרחיב את טווח הלקוחות שלך ולהגדיל את המכירות שלך!

השאלה הגדולה הבאה היא האם יש או אין הזדמנות בשוק Walmart. קודם כל, Walmart היא השוק המקוון השני בגודלו אחרי אמזון עם 120,000,000 מבקרים חודשיים ייחודיים. המשמעות היא שיש מיליוני אנשים שיכולים לראות את המוצר שלך מדי חודש ב-Walmart, שאולי לא נחשפים כרגע למוצר שלך. בסקר שנערך לאחרונה, 17% מהמוכרים של אמזון הרוויחו 10,000 דולר או יותר בחודש בוולמארט ו-5% מהמוכרים של אמזון דיווחו על מכירת 50,000 דולר או יותר בחודש בוולמארט. אם להרוויח 10,000 $ נוספים או יותר לחודש נשמע לך טוב, אז מכירה ב-Walmart עשויה להיות צעד טוב הבא להרחבת העסק שלך.

הבדלים במכירה בוולמארט לעומת אמזון

למכירה באמזון לעומת Walmart יש כמה הבדלים שכדאי לשים לב אליהם כדי שמוכרים שרוצים למכור בשתי הפלטפורמות יוכלו להיות מוגדרים להצלחה. לרוב, אם מכרתם באמזון או בפלטפורמות מסחר אלקטרוני אחרות, המעבר ל-Walmart לא יהיה קשה במיוחד כי חלים אותם עקרונות בסיסיים. עם זאת, חשוב אפילו למוכרים המנוסים ביותר להבין כמה מההבדלים בין מכירה ב- Walmart לעומת אמזון כדי שתוכל למקסם את פוטנציאל המכירה שלך בפלטפורמת Walmart.

דרישות עסקיות / דרישות יישום

אחד ההבדלים הגדולים ביותר בין מכירה ב- Walmart לעומת אמזון הוא ש- Walmart מחפשת מוכרים מנוסים יותר בעוד שאמזון מאפשרת למוכרים בכל רמה להצטרף ולמכור ב- Amazon.com. Walmart מחפשת מותגים מבוססים יותר שמציגים כמות גבוהה ועקבית של מכירות בשנה. זה גם מאתגר יותר עבור מוכרים בינלאומיים להתחיל למכור ב-Walmart מכיוון שהם דורשים מיקום פיזי בארצות הברית, יחד עם טופס W8 או W9 כדי להגיש בקשה. בסך הכל, היישום והדרישות העסקיות מחמירות הרבה יותר. עם זאת, אם אתה עומד בדרישות ואתה יכול להתחיל למכור ב- Walmart, זו יכולה להיות הזדמנות מצוינת להרחיב את העסק שלך.

תַחֲרוּת

תחרות היא הבדל גדול נוסף בין Walmart לאמזון. במהלך השנים אמזון גדלה להיות שוק תחרותי מאוד עם מוכרים חכמים שהתבססו בשוק. למוכרים מנוסים באמזון יש מגוון אסטרטגיות שעוזרות להם להגיע לדירוג בראש ולבצע הרבה מכירות. עלות ה-PPC (תשלום לקליק) היא הרבה יותר גבוהה, כמו גם מה שהופך את זה למאתגר עבור מוכרים קטנים יותר להתחרות עם מוכרים גדולים יותר. בוולמארט התחרות עדיין לא כל כך גבוהה והיא מזכירה יותר את אמזון לפני 6 או 7 שנים. עלות ה-PPC נמוכה בהרבה והרבה יותר קל להגיע לדירוג אפילו בנישות תחרותיות יותר. התחרות הנמוכה ב-Walmart הופכת את זה לזמן מצוין עבור המוכרים להיכנס ולבסס את עצמם בראש הדרגות ב-Walmart.

עמלות

באמזון, מוכרים חייבים לשלם עמלה של $39.99 לחודש כדי למכור בשוק. בינתיים, Walmart לא גובה מהמוכרים עמלה חודשית. מוכרי Walmart ישלמו דמי הפניה רק ברגע שהם מוכרים מוצרים. עמלות הפניה ודמי מילוי דומים מאוד ויכולים להשתנות בהתאם למוצר. לפירוט מפורט יותר של העמלות לחצו כאן.

תנועה לחודש

ל-Walmart יש 120,000,000 מבקרים חודשיים ייחודיים ואילו ל-Amazon.com יש 200,000,000 מבקרים חודשיים ייחודיים. בכל הקשור לתנועה, יש הבדל אבל בסופו של דבר, אין הבדל עצום. בנוסף למספר הנמוך יותר של מבקרים חודשיים ייחודיים, ל-Walmart יש גם פחות מוכרים. ישנם כ-100,000 מוכרים ב-Walmart וכ-1.9 מיליון מוכרים באמזון. אם אתה מסתכל על כמות התנועה לעומת מוכרים, אתה יכול לראות את הפוטנציאל לקבל הרבה יותר צפיות ברישום שלך ב- Walmart.

Walmart מציעה איסוף בחנות

יתרון שיש ל-Walmart על אמזון הוא שהם מציעים איסוף בחנות שאינו זמין באמזון מכיוון שכרגע אין להם חנויות פיזיות. הצעת איסוף בחנות מעניקה ל-Walmart יתרון על פני הקונה הדחף שזקוק להזמנה שלו בהקדם האפשרי.


מקור: הליום 10 העולמית